فرم همکاری در پروژه مسیر گردشگری دیلمان

کاربر گرامی صفحه ای که در آن حضور دارید جهت همکاری با دبیرخانه توسعه پایدار مسیر گردشگری دیلمان بوده که مجری طرح ملی مسیر گردشگری دیلمان است. از اینرو اطلاعات ارسالی از این طریق برای ما بسیار حیاتی می باشد.

لطفا اگر توانایی در خود دارید که میتوانید در همکاری با ما به توسعه کسب و کار دیگران، بهبود معیشت روستاییان و پیشبرد اهداف طرح مسیر گردشگری دیلمان کمک نموده یا صاحب کسب و کاری هستید و قصد توسعه و بهبود آنرا دارید و یا دنبال موقعیت شغلی بهتری هستید، بخش نوع همکاری را با دقت بیشتری تکمیل نمایید.

برای مثال یک دانشجوی رشته گردشگری می‌تواند با فعایت در حوزه تور و تفریحات علاوه بر کسب درآمد به توسعه اشتغال جامعه بومی کمک نماید و یا یک بانوی خانه دار روستایی میتواند با عضویت در شرکت محصولات خانگی محصولات تولیدی خود را بفروش برساند.

لطفا فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان ما بتوانند بر اساس اولویت ها و ظرفیتها با شما ارتباط برقرار نماید.

ایمیل با www شروع نمی‌شود.

شماره تلفن همراه بدون صفر در ابتدا

در هر سطر یک زبان و سطح آشنایی

در هر سطر یک نر افزار و سطح آشنایی

همکاری با دبیرخانه توسعه پایدار مسیر گردشگری دیلمان به دو صورت است.
*کارگزار: شما در بعنوان یک همکار به توسعه خدمات و فعالیت‌های دبیرخانه کمک نموده و فعالیت شما موجب توسعه جامعه بومی و پیشبرد اهداف طرح خواهد شد
*خدمات گیرنده: شما کسب و کار و فعالیتی دارید و می‌خواهید همکاری شما با دبیرخانه به توسعه کسب و کار خود یا هموطنانتان کمک نماید

*تور و تفریحات مجموعه ای از خدمات تور، کمپ ها و کلوپها می‌باشد

سوابق فعالیت مرتبط با موضوعات انتخابی

فهرست