دبیرخانه توسعه پایدار مسیر گردشگری دیلمان

در باره دبیرخانه:

دبیرخانه توسعه پایدار مسیر گردشگری دیلمان (البرز مرکزی) به عنوان بالاترین نهاد هماهنگی بعد از دبیرخانه مسیرهای گردشگری ایران در استان گیلان فعالیت می‌نماید. این دبیرخانه پس از تشکیل آن با حکم وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی باید نسبت به تشکیل شورای راهبردی مسیر، ایجاد ساختار اجرایی و تشکیل شرکت های اجرایی برنامه‌های مسیر بپردازد. سرپرست دبیر خانه را دبیر استانی بر عهده داشته که زیر نظر مدیر هماهنگی استانهای دبیرخانه مسیر های گردشگری ایران فعالیت می‌نماید.

0%
پیشرفت کار
0
پروژه ها
۱۳۹۴

تولد ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت.

سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

۱۳۹۵

یک سال بعد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

مهارت های اولیه

نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

۱۳۹۶

چیزی جدید ویژه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود.

۱۳۹۷

سه سال بعد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال.

آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل.

۱۳۹۸

نیمه راه بین سیاره و ستاره ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل.

اعضای گروه

علیرضا کاظمی

بنیانگذار طرح
سید علیرضا کاظمی دولابی طراح و بنیان گذار طرح مسیرهای گردشگری ایران بوده و در حال حاظر دبیر مدیر رسته ملی گردشگری وزارت کار می باشد.

رامین شیرعلیپور

مدیر عامل
کارشناس مدیریت و دبیر شبکه سازمانهای زیست محیطی استان گیلان

مهدی خورسند لیه چاک

مدیر هماهنگی
مهدی خورسند دانش آموخته اقتصاد سیاسی و روابط بین الملل دبیر سیاسی روزنامه حمایت بوده و در حال حاظر مدیر هماهنگی شبکه بین المللی توسعه کار آفرینی دهکده مهر با استانها را عهده دارا است

سجاد کوچک نیا

تور و تفریحات
سلام. من سجاد هستم. کارشناسی عمران و ارشد طراحی شهری خوندم و از 1390 طراح و برگزار کننده تور هستم. عاشق طبیعت و کارم.

شیما بالایی

امور اداری
شیما بالایی از سال 1397 فعالیت خود را در دهکده مهر سیاهکل آغاز نموده و مسئولیت امور اداری دفتر را عهده دار است

پژمان رضوی اسپیلی

مدیر خانه خلاق
عکاس طبیعت، طبیعتگرد، شاعر و نویسنده و مدیر پروژه خانه خلاق سیاهکل

همکاران ما

فهرست