مسیر گردشگری دیلمان الگویی برای توسعه گردشگری گیلان
دکتر یونس رنجکش مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان
طرح ملی مسیر گردشگری دیلمان الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری در استان گیلان
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گیلان گفت: باید برای توسعه گردشگری در استان برنامه مشخص و هدفمندی داشته باشیم چنانکه طرح ملی مسیر گردشگری دیلمان الگوی مناسبی در این زمینه است.
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گیلان اظهار کرد: ایجاد مسیرهای گردشگری و ارائه طرح‌های هدفمند موجب رونق اقتصادی و بهره‌وری بهتر و بیشتر از ظرفیت‌های این بخش در استان می‌شود.
یونس رنجکش در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به اینکه از حدود پنج هزار فرصت سرمایه‌گذاری شناسایی‌شده در گیلان، چهار هزار مورد در حوزه گردشگری است، افزود: باید برای توسعه گردشگری در استان برنامه مشخص و هدفمندی داشته باشیم چنانکه طرح ملی مسیر گردشگری دیلمان الگوی مناسبی در این زمینه است.
وی بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها، ایجاد و استقرار دبیرخانه این طرح، امیدواریم با پشتیبانی‌های موردنظر شاهد تحول خوبی در اجرای آن باشیم.
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گیلان گفت: از مهم‌ترین اقدامات مورد انتظار برای دبیرخانه مسیر گردشگری دیلمان، تسهیل گری و نهادسازی برای بهره‌مندی از ظرفیت و پشتیبانی سایر بخش‌ها به ویژه دستگاه‌های اجرایی است که این مهم در موفقیت طرح بسیار حائز اهمیت است.
رنجکش، شبکه‌سازی و برقراری پیوند بین گردشگر و سازمان‌های خدمات دهنده و هدایت صحیح مدیریت گردشگری را موجب تقویت اقتصاد منطقه و رونق بهره‌وری دانست.
وی گفت: اجرای این طرح در سایر نقاط گیلان نیز می‌تواند انجام شود که هدفمند سازی مدیریت گردشگر از مهم‌ترین دستاوردهای آن خواهد بود.
نوشته‌های پیشین
حضور دبیرخانه مسیر گردشگری دیلمان در نمایشگاه بین المللی تهران
نوشته‌ی بعدی
حضور مدیر کل منابع طبیعی استان گیلان در دبیرخانه مسیر گردشگری دیلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست