حضور مدیران آژانس های گردشگری، صاحبان برندهای ملی و بین المللی در کریدور گردشگری دیلمان

بدون دیدگاه

دبیرخانه مسیر گردشگری دیلمان در روزهای چهارشنبه الی جمعه (۱۳ الی ۱۵ آذرماه 1398) پذیرای 20 سرمایه‌گذار بزرگ و تأثیرگذار در منطقه دیلمان بود، که در این سفر 3 روزه، سرمایه‌گذاران با ظرفیت‌های مسیر گردشگری دیلمان آشنا شدند.

سرمایه‌گذارانی که در مسیر گردشگری دیلمان حضور یافتند، مجموعه‌ای از صاحبان بزرگترین آژانس‌های گردشگری کشور و مدیران تعاونی تامین نیاز شرکتها و موسسات خدمات گردشگری، صاحبان برندهای معروف و همچنین چند سرمایه‌گذار برای ایجاد اقامتگاه‌های مخصوص منطقه با استانداردهای بوتیک هتل بودند.

          

برنامه اول این سفر، حضور سرمایه گذاران در استانداری گیلان و جلسه‌ با مهندس فرزام‌صفت معاون هماهنگی اقتصادی استانداری گیلان بود، در این جلسه این اطمینان برای آنها حاصل شد که مجموعه مدیریتی استان نیز از حضور سرمایه‌گذاران در استان گیلان حمایت مضاعف دارند.

بازدید از پروژه خانه خلاق سیاهکل، کاروانسرای تی تی، اقامتگاه بومگردی تی تی بوم و کارگاه سفال و سرامیک آذرچهر از دیگر برنامه های این سفر 3 روزه بود.

بخش مهم این سفر 3 روزه برگزاری جلسات متعدد فی مابین سرمایه گذاران و مدیران پروژه ملی کریدور گردشگری دیلمان بود که در خصوص تک تک فرصت ها و مشکلات سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر صورت گرفته و خدمات دبیرخانه مسیر گردشگری دیلمان جهت برطرف ساختن مشکلات حوزه سرمایه گذاری و ایجاد امنیت، برای سرمایه گذار تشریح گردید.

سرمایه‌گذاران پس از آشنایی با طرح مسیر گردشگری دیلمان و خدمات دبیرخانه، اعلام آمادگی کرده که در پروژه‌های این طرح ملی از جمله طرح‌های زیرساختی گردشگری اعم از جذب گردشگر و کمک به ساخت کمپ‌های گردشگری و همچنین تجهیز و بهسازی اقامتگاه‌های بومی با توجه به اکوسیستم و فرهنگ منطقه، مشارکت نمایند.

نوشته‌های پیشین
استخدام دبیرخانه توسعه پایدار مسیر گردشگری دیلمان(البرز مرکزی)
نوشته‌ی بعدی
فرصت‌های گردشگری مذهبی در کریدور گردشگری دیلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست